Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi olyan nehéz az orosz meg a...

Mi olyan nehéz az orosz meg a német nyelvben, hogy a magyarok nem értik?

Figyelt kérdés
Apám félig orosz félig német is mi otthon beszélünk oroszul is valamint németül is. Mi olyan nehéz megérteni ezeket a nyelveket? Amikor nagymamám azt mondja tüszentéskor nekem, hogy "Здоровье" vagy nagypapám favágásnál, hogy "Komm, hilf mir" akkor én azt mért értem? Is a magyarok ezt mért nem értik? Enyire buták?

2022. szept. 15. 17:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
97%

Csak nem az a vergődő idegbeteg vagy már megint, aki múltkor felháborodott azon, hogy Magyarországon nem a német bajor tájszólása a hivatalos nyelv? :-D

Figyelj! Ez itt Magyarország. Tudod? Ahol a magyarok élnek. Nem Németország, Oroszország, vagy éppen a Ferenginar. Magyar családban felnőtt magyaroktól ne várj el olyan perfekt nyelvtudást, amit nem szereztek meg! Ez nem "butaság" kérdése, egyszerűen csak nem tanulták meg az adott nyelvet, mert nem volt rá szükségük, vagy lehetőségük.

Ha ezt nehezedre esik felfogni, akkor a hiba a te készülékedben van.

2022. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
94%
Na akkor mit jelent ez? Bruder, du bist ein guter Idiot und du wagst es sogar zu sagen, wir sind die Dummen. Na? Én meg németbe születtem ha meg tudod mondani ez mit jelent fordító nélkül akkor igazat adok neked vagy nem (merthogy tudom ha fordítózol mert akkor semmi értelme nem lesz)
2022. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

#22 Tesó, te elég hülye vagy és még te azt mered mondani, hogy mi vagyunk a buták.


Nem szószerint fordítottam le, mert az tényleg hülyen hangzana.

2022. okt. 3. 19:45
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
A többi válaszra nem válaszolsz :DDDDDDDD
2022. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
#24 Mert azok nem kérdések. Arra, hogy "hülye vagy" mit válaszoljak?
2022. okt. 3. 19:54
 26/32 anonim ***** válasza:
91%
25# na akkor mit jelent mégegyszer megkérdem . Vagy úgy veszem hogy nem tudsz németül vagyis csak hazudtál vagyis idióta vagyis tudatlan barom . És ha tovább sértegetsz jelentelek és erre buzdítom a többieket is mivel vagy egy büdös troll vagy vagy egyszerűen full idióta
2022. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
95%

25# had idézzem az utóbbi válaszaidat kérdező

1.Miért nem értik a magyarok ennyire buták? (Mert te aztán nem magyar vagy hogy csavarodjon rád egy 2 méteres kobra)

2. Hülyék vagytok

3. Hülye vagy

4. hülyék vagytok ti

5. Buták vagytok

6. Tesó te elég hülye vagy


Hmmm akkor mi miért válaszoljunk neked

2022. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
95%

De amúgy tekintve hogy nem tudsz helyesen írni (és nem nem a vesszőkre gondolok) inkább beszélj на русском vagy auf Deutsch vagy po polsku vagy en français vagy қазақ тілінде de ne merészelj in Ungarn parler


Vagy így ahogy én írtam most így beszélhetsz

2022. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
#26 A #23 válaszom.
2022. okt. 3. 20:57
 30/32 A kérdező kommentje:
#27 "A Tesó, te elég hülye vagy" azt azért írtam, mert a #22 arra kért, hogy fordítsam le azt a szöveget és abban az szerepelt.
2022. okt. 3. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!