Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Jó, interaktív német nyelvtanu...

Jó, interaktív német nyelvtanulásos telefonos app?

Figyelt kérdés

Duolingon kívül.. próbáltam, de kb mintha egy 8 éves gyereknek csinálták volna. Végtelenben ismétli a legegyszerűbb szavakat is.. egyszerűen nem érzem egyáltalán, hogy ezzel lehetne tanulni.

Van német középfokú nyelvvizsgám, pár éve csináltam, de nem kellett a németet használnom, viszont most fel szeretném frissíteni a német nyelvtudásom. Könyvekből tanulom, de sokszor nem tudok könyvet magammal vinni, csak telefont, és azon egyszerűbb és jobb lenne valami interaktív program, mint az idióta facet meg instat pörgessem..


Fizetek is érte, csak jó legyen és hasznos. A könyveket is megvettem, egy appot is kifizetek. Sőt, úgy gondolom, hogy csak fizetős lehet ezekből jó app, de melyikkel próbálkozzak?


2023. jan. 31. 09:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem a DuoCards nevű app nagyon bevált,elsősorban szotanulásra jó, de arra sokkal hatékonyabb mint bármelyik amiket használtam, tudom ajánlani!
2023. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem azt.
2023. febr. 2. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem akkor már a Xeropan appnál elérhető a német nyelv is. Ez egy magyar fejlesztésű nyelvtanuló alkalmazás, ami szerintem nagyon jó. A tanítási technikájuk nekem tetszik, és ingyenesen is elég sok dolog elérhető benne. A teljes használatért fizetni kell, akkor viszont sokkal több dolog elérhetővé válik.


Én személy szerint nagyon szeretem még a Speakly alkalmazást is. Sajnos ez nagyrészt fizetős, de megéri erre is beruházni, mert ugyancsak jó tanítási technikájuk van. Például az adott nyelvhez egy Spotify lejátszási listát is kapsz, így meghallgathatsz egy-két dalt a célnyelveden. Én a finn nyelvet tanulom vele, de elérhető rajta a német is. :)

2023. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem ezeket is!
2023. febr. 4. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!