Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondják ezt németül?

Hogy mondják ezt németül?

Figyelt kérdés

kedves János egy olyan sorompóba futottam bele amire ki volt írva hogy akár 40 percig is zárva lehet. Mivel közel voltam a zónához és a vasúti átjárót megkerülni a reggeli dugóban jelentősen több időt vett volna igénybe így úgy gondoltam hogy bölcsebb ott lerakni a sorompó másik oldalán az autót.


Közvetlenül a sorompó melletti parkolóhelyek Már azóna határon kívül voltak, így kénytelen voltam a sorompótól kicsit


eltávolodni, hogy ismét belépjek a zónába a sorompótól innen hogy be tudjam zárni a kocsit?


2023. márc. 23. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed ezeket az értelmetlen hülyeségeket állandóan?

Az ugyanis nem igaz, hogy a munkßadhoz kell, ha valaki ennyire nem tud németül, azt nem alkalmazzák olyan munkakörbe, ahol tudni kell a nyelvet!

Ideje lenne abbahagyni ezeket a kamu kérdéseket.

2023. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A nyelvtudás nem volt feltétel, csak előny - lett volna.
2023. márc. 23. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy nem igaz, ez valami fogyatékos gyerek, aki ép-ember-élete szimulátornak használja ezt az oldalt és teleszemeteli hlyeségekkel. jó lenne ha az ápolók figyelnének is rá mit működnek a rájuk bízott dilisek a szabadfoglalkozás alatt, nem csak eléjük bsznák a telefont hogy most lehet játszogatni fél órát...
2023. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Viselkedni kell!
2023. márc. 23. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Kikapcsólták nálatok a Google fordítót?


Liebe János, ich bin auf eine Schranke gestoßen, auf der stand, dass sie bis zu 40 Minuten geschlossen sein kann. Da ich mich in der Nähe der Zone befand und das Umfahren des Bahnübergangs im morgendlichen Verkehr erheblich mehr Zeit in Anspruch genommen hätte, dachte ich, es wäre vernünftiger, das Auto auf der anderen Seite der Schranke abzustellen.


Die Parkplätze direkt neben der Schranke waren bereits außerhalb der Zone, daher musste ich mich von der Schranke entfernen, um erneut in die Zone einzutreten. Wie kann ich das Auto von hier aus abschließen?

2023. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez ugyan google fordítós szöveg, de németek nem igazán értenék, mi a gond, habár az eredeti szöveg is elég érthetetlen magyarul is
2023. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Osztraknak kell megertenie
2023. márc. 28. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Az osztrákok is németül beszélnek - ezt azért tudhatnád -, a google fordítás szempontjából mindegy.
2023. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érteni fogja, nem elmebeteg. Ez az anyanyelve,és ahogy te is megérted, úgy ő is.


"Lefordítanád magyar nyelvre?


Kedves János, ráakadtam egy sorompóra, amely szerint akár 40 percre is bezárható. A zóna közelsége és a vasúti kereszteződés elkerülése a reggeli forgalomban lényegesen több időt vett volna igénybe, úgy gondoltam, hogy okosabb lenne a sorompó túloldalára parkolni az autót.



A sorompó melletti parkolók már zónán kívül voltak, így el kellett távolodnom a sorompótól, hogy újra beléphessek a zónába. Hogy tudom innen bezárni az autót?"

2023. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akár német akár osztrák, nem magyar, így nem számít ha magyarul nem érhető.
2023. márc. 28. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!