Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Normális, ha az a hobbim,...

Normális, ha az a hobbim, hogy minél több nyelvet megtanuljak? Vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?
2023. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a nyelvtanulás a hobbyd, de alkalmazni és használni is tudod, vagy csak tanulod?Magyarul: passzív vagy aktív a szókincsed?
2023. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá arra, hogy "polyglot"

Közösségeik, klubjaik, összejöveteleik, csoportjaik, fórumaik is vannak.

Összejárnak nyelvet gyakorolni, akár minden napon egy másikat. :)

2023. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jó hobbi szerintem
2023. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, illetve egy nagyon hasznos hobbi.

Egyébként én is foglalkozok nyelvekkel: most izlandiul kezdtem el tanulni (angolból, olaszból és spanyolból felsőfokom van), igazából csak azért, mert szeretem az ország kultúráját és a nyelvtanulás folyamatát.

26/N

2023. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paczalos István ***** válasza:
Maradok a C-nél, és a Pythonnál... Azt hittem sose tudok angolul levizsgázni a diplomához. A nyelvtanulás nem az én világom, nem látom át az összefüggéseket, és a matematikai törvényszerűségeket a nyelvekben.
2023. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!