Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit mond a lengyel nyúl a...

Mit mond a lengyel nyúl a Star Wars paródiában?

Figyelt kérdés

Itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=Yx8ogAQb5CA

7:52-nél kezdődik az a jelenet.

(Lehet, hogy orosz a szöveg)


2010. okt. 16. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Váááááááááááááá!Elszált az agyam a bevezetőtől, nem vártam 7:52-ig.
2010. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk bele is tekerhettél volna. Csak kb 2 perces a jelenet. Csak arról lenne szó.

Egyszerűen az agyamra megy, hogy nem tudom mit mond. :D

2010. okt. 16. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
bele is lehet tekerni
2010. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát Lengyelül kvára nem tudok, de mivel tudok Bosnyákul,gondoltam talán van némi hasonlóság, mert szláv nyelv mindkettő, egy darabig bírtam azt a sok sz@rt az elején, aztán beletekertem, ali stvarno nisam razumila ništaaaa!!! :DDD (semmit sem értettem)szinte egy szót sem.... de legalább megpróbáltam ;):DDDDD
2010. okt. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megpróbáltad, még ha nem is értetted. :D

Ha annyit tudnál segíteni, hogy néhány szót leírnál, ami alapján el tudok indulni keresgélni. Ugyanis magyarul leírva a szavakat, még a google fordító sem tudja milyen nyelven próbáltam beírni.

2010. okt. 17. 15:06
 6/6 anonim válasza:

Lengyel ismerősöm megnézte:


"ez valami tök véletlen történelmi szöveg háborúi fogságról és vörös hadseregről :) úgy gondolták, úgyse fogja senki érteni"

2011. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!