Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha a magyar nyelv a finnugorok...

Ha a magyar nyelv a finnugorok, törökök és szlávok kreol nyelve, akkor milyen nyelven beszéltek az urál-altáji honfoglalók?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek már ismerték ezt a kreol nyelvet, vagy akkoriban volt török-finnugor kétnyelvűség? Vannak-e megőrzött dokumentumok vagy feljegyzések?

Ha rosszul írtam elnézést. Kirgiz vagyok, és mindössze 7 hónapja tanulok magyarul. Bár az ön nyelve nagyon hasonlít a kirgiz nyelvre, sokkal összetettebb.



nov. 22. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jahogy 'kozismert' elmebeteg, oke...
nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 UlfOrmson ***** válasza:
Nem akarok személyeskedni, de kihozod belőlem. Komol, érv vagy a lobotómia mellett
nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Úgy tűnik a helyzet sokkal súlyosabb mint hittem. Rátaláltam egy blogra amit valószínűleg ő szerkeszt.

[link]

febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!