Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez a mondat? "Why...

Mit jelent ez a mondat? "Why are the only cereal options between a literal bowl of sugar and 'I feel the winds of death breathing on my shoulders'?"

Figyelt kérdés
Nem értem hogy mit akar ezzel kifejezni az illető...
nov. 29. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A második felét én sem. Az első fele arra utal, hogy a reggelizőpelyhek magas cukortartalmúak.
nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Háát, kb. azt jelenti, hogy

A gabonapelyhek egyedüli opciói miért vannak a 'szó szerint egy tál cukor' és a 'vállamon érzem a halál leheletét' között?

Csak tipp, hogy ez célzás arra, hogy a gabonapelyhek talán nem a legegészségesebb étkek, és várja a választ arra, hogy vajh miért vagyon ez így?

nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezi, hogy miért csak ez a két opció van, ha reggelizőpelyhet akarsz enni? Vagy 1 tál cukor, azaz túl sok cukor van benne, vagy ez a halál lehellete dolog, ami nekem sem világos, hogy mire akar utalni, de szerintem a cukros dolog ellentéte akar lenni. Tehát én arra tippelnék, hogy valami ízetlen, nem finom lófing. Mert ugye a cukros legalább jó ízű.
nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Honnan vetted ezt a mondatot? Szerintem nyugodtan tekinthetjük értelmetlennek, merthogy az.
nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelmetlen, csak szerintem ez egy komment lesz a netről, és nagyon vicces akart lenni a szerzője, és valami meghökkentőt próbált írni. Csak ez kissé a könnyen érthetőség rovására ment.
nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen egy komment volt redditen. Szerintem az illető valami olyan nyelvet beszélhet alapból amiben ez egy vicces szófordulatnak számít.
nov. 29. 22:32
 7/10 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol, hogy miért ez a két szélsőséges opció van. Tehát, hogy csöpögni a nyálas dolgoktól vagy ásni a sírt.
nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt vannak ennek a hozzászólónak a kommentjei. Borzasztó zagyván ír máshol is. Valami értelme ezzel együtt ennek a mondatnak biztos van. "Miért van az összes müzli valahol félúton egy tál cukor és a halál lehelete között?" Vmi ilyesmit jelent szabad fordításban, de h ezzel mit akart pontosan mondani, az passz...

nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
01:17: A 3-mas hozzászóló írta le a jó megfejtést szerintem
nov. 30. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Hát, ki nem érti, szálljon vissza az újrakezdő tanfolyamba a nyelviskolában.
dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!