Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fél év alatt német középfok?

Fél év alatt német középfok?

Figyelt kérdés

Lehetséges kb. fél év alatt német B2-es nyelvvizsgát letenni?


Heti 1 magántanárt és napi 1-2óra fix egybefüggő tanulást, illetve napközben 1-2 órányit tudnék meg pluszban tanulni (utóbbit buszon stb.)


Így hogy és milyen napi felosztásban tudnám legkésőbb a nyár végéig elérni ezt a szintet?

Angol C1-em van ezen kívül

Régebben tanultam a németet, de azóta nem használtam, valamikre még emlékszem, A1-2 közötti a szintem most.



febr. 1. 16:45
 1/1 duvall válasza:
Egyénfüggő, de lehetséges. Nem óraszámtól függ. Millió dolog befolyásolja, ezek között csak az egyik az idő, de amit írtál, az esetek többségében kevés! Még nyelvi környezetben is szűkös a pár óra. Persze van pár ember, akiknek menne, de a többség biztosan nem érné el a szintet
febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!