Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valóban nem kell már tanári...

Valóban nem kell már tanári végzetség hogy az ember nyelvet tanítson?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, illetve egy kazakh barátom mondta hogy az én angolommal taníthatnék angolt az ő országában. Nyelv órákat már nem csak tanárok adnak?
ápr. 17. 04:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol tanítanál. Ha Magyarországon, közoktatásban, ahhoz kell tanári végzettség. Nyelviskolában nem feltétlenül. Kazahsztánban meg a tököm tudja, milyen feltételekkel lehet tanítani.
ápr. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Darius- ***** válasza:
Angolt tanítók, negyediktol nyolcadikig heti egy óra , így van öt, mivel a tanárok közül csak én ismerem a latin betűket. Nincs ebből végzettségem semmi. Tornából van, ebből heti kettő - három óra van elsőtől nyolcadikig. És még egy judo vagyis cselgáncs külön óra. Külföldön tanítok falun.
ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!