Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a német szöveget?

Figyelt kérdés
hallo, ja konnte leider nicht auf myspace schreiben und habe daher bei facebook gesucht. ich habe eine schwester die heisst jana.habe aber leider seit 7jahren kein kontakt mehr. warum weiss ich nicht.sie wollte nicht mehr.es ist so viel passiert in den letzten jahren. habe schon öfters überlegt wie ich euch suchen soll aber hatte kein anhaltspunkt von euch. war auch sehr klein damals. kuss inez Előre is köszönöm szépen! :)
2011. febr. 1. 13:40
 1/7 Bányai Károly ***** válasza:
90%

Helló, nem tudtam a myspace-n írni, ezért kerestelek a fészbúkon, van egy testvérem, Jana a neve, de 7 éve nem tartjuk a kapcsolatot. nem tudom, miért, ő nem akarta tovább, olyan sok minden történt az elmúlt években, gyakran gondolkodtam rajta, hogyan kereshetnélek titeket, de nem volt támpontom ehhez, akkoriban nagyon fiatal voltam, puszi, inez.

Elég érdekes, mintha nem is német volna, mindig kihagyja az alanyt a mondatból.

Zöld mancsot kérek érte!

2011. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia :) Tudod ő egy magyar lány, aki már nagyon-nagyon rég óta ott él kint németben :)
2011. febr. 1. 13:49
 3/7 Bányai Károly ***** válasza:
Akkor meg főleg ki kéne raknia az alanyt. :-)
2011. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Esetleg még ezt a mondadot lefordítanád? Nagyon köszönöm :)

ich weiss jetzt nichts mit dem Namen anzufangen

2011. febr. 1. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért de arra kíváncsi lennék ha semmit nem beszélsz németül miért németül kommunikáltok, ha egyszer a lány magyar??
2011. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bányai Károly ***** válasza:
Nem tudok a nevekkel semmit elkezdeni. De hogy ezzel mit akar, arra neked kell rájönnöd. Mindenesetre próbáljatok valami közös nevezőt találni. :-))
2011. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos mit mondjak, tudod én tudok németül, de még haladó szinten, néhány kifejezést pedig még nem ismerek. A lány születése óta ott van kint, az elején még tudott pár szót magyarul, de 30 év alatt mindent elfelejtett. Ezért kell németül társalognunk.
2011. febr. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!