Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Igaz az, hogy ha valaki...

Igaz az, hogy ha valaki diszlexiás az anyanyelvén, attól még egy idegen nyelven nem biztos?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, és érdekelne, szerintetek hogy is van ez.
2011. márc. 7. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem igaz..Sőt.Aki diszlexiás az sokkal nehezebben tanul idegen nyelvet.Vagy egyáltalán nem tudja megtanulni..Én vagyok az élő példa. Diszlexiás vagyok,bár magyarul tudok,mert ez nemzetiségem,és egész életemben magyarul beszéltem..Angolul képtelen vagyok az alapfoknál tovább menni,pedig lassan 3 éve Angliában élek...Van egy pont ahol a tanulás már nem akar menni,elakadok..Ismerek olyan embereket akik 10 éve vagy több ideje élnek külföldön,és még mindig kínlódnak az adott ország nyelvével..Ők is diszlexiásak..
2011. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!