Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit gyakoroljak az ECL angol...

Mit gyakoroljak az ECL angol nyelvi versenyre?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz, 9.-es vagyok és most megyek először. Nem tudom mit kéne gyakorolnom, mert sose voltam még ezen. Esetleg aki volt meg tudná mondani milyen típusú feladatok vannak, mit kellene átnéznem? Előre is köszönöm :)
2011. márc. 15. 12:24
 1/3 anonim válasza:

Hát én magán a versenyen nem voltam, csak volt nyelvvizsgára felkészítő feladatgyűjteményünk (aztán úgy döntöttem, mégse ezt a vizsgát választom, nem tetszett meg :P), gondolom nagyjából hasonló feladatok lehetnek. A hallgatás része szerintem húzós szokott lenni, és mivel ez egy ilyen uniós vizsga (legalábbis azt hiszem), maga az európai unió is fontos téma lehet. De inkább döntsd el te, mit találsz nehéznek, itt vannak nyelvvizsga próbafeladatok. Mivel 9.-es vagy, szerintem neked a középszint elég lesz :) (B2)

[link]

2011. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hoppá, látom, hogy a kérdés már elavult, bocsi, nem néztem a dátumot... ^^'
2011. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen már túl vagyok rajta, elég nehéz volt. :S
2011. márc. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!