Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol szóbeli verseny? Ti mit...

Angol szóbeli verseny? Ti mit mondotok? Vélemények? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
nem sokára megyek egy angol szóbeli versenyre, de még nem nagyon gyakoroltunk típus feladatokat a tanárommal. Ilyenek lesznek: szituáció, kép összehasonlítás, "kreatív történet" kitalálása(kapunk pár szót és abból kell egy storyt összehozni) az a problémám, hogy írásban nagyon jó vagyok, a beszéddel sem volt EDDIG különösebb gond..de egyszerűen annyira félek, stresszelek, hogy már gyakorlásnál is bakizok, ilyenkor annyira kellemetlenül értem magam! A versenyen mire figyeljek majd beszéd közben, az nagyon gáz ha egy pár mondatot elrontok? tudnátok mondani nekem olyan "képeket" amiket össze kell majd hasonlítani? mármint nagy vonalakban. szituációk? Minden tapasztalatot, tanácsot, tippet nagyon szívesen olvasok, nekem rengeteget segítenétek! Köszönöm előre is minden kedves hozzászóló kommentjét!:)
2011. márc. 23. 17:55
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt, 10. osztályos vagyok.
2011. márc. 23. 20:38
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ha jó a szókincsed az szupi, de a nyelvtanra is figyelj!

általában olyan képek szoktak lenni, hogy van pl egy hamburger meg egy zöldségeskosár és "veszekedni", állást kell foglalni, hogy miért jó az amelyik képet kaptad. ( mondjuk a hambi miért jobb mint a káposzta xD)

ilyenek :D

sok sikert :D

2011. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!