Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha kiköltöznék Franciaországba...

Ha kiköltöznék Franciaországba, 0 nyelvtudással, meddig tartana kb megtanulni a nyelvet társalgási szinten?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez nagy bátorság kell.

Ha beiratkoznál egy nyelvtanfolyamra, hogyan értenéd meg a nyelvtani magyarázatokat, pontosabban melyik az a nyelv, amelyiken a francia nyelvtanárodnak el kellene magyaráznia a nyelvtant, hogy te megértsd. Erre is gondolnod kell.

2011. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora nyelvtehetséged van... ha van ilyened akkor is legalább egy év, mert a nyelvtana bonyolult, a helyesírás még inkább és ezt is egyszerre tanulni kell.
2011. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Belgiumba mentem ki dolgozni 0 angol tudással (jó van tú ezeket tudtam) 2 hónap után beszélgettem angolul.És

csak szótárbol tanultam egyedül.

2011. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!