Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez? (facebook)

Mit jelent ez? (facebook)

Figyelt kérdés

Login to your FaceBook account and navigate to your friends list. There in the view, you’ll notice that your friends are nicely segregated to different lists. In one part, you’ll find the list of people, who you’ve sent a request to, and haven’t heard anything from them yet. It would say ‘awaiting confirmation’, next to their name. Click the ‘close’ or ‘X’ button and that will take care of the unanswered request.


A szavakat értem, de nem találom azt a bizonyos awaiting confirmation részt. Valaki elmagyarázza kérem hol találom?


2011. máj. 21. 16:26
 1/7 :) :) :) ***** válasza:
Hogyha a szavakat érted,akkor lécci leforditnád?és hátha tudok segiteni.
2011. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bal felső részen, a két kis fej mutatja, hogy kik jelöltek barátnak. Katt oda és meglátod. Egyébként meg állítsd be magyarra a nyelvet és nem lesz gond. :)
2011. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második. Teljesen másról van szó a szövegben. Nem a bejövő barátkérők, hanem a KIMENŐK a téma.
2011. máj. 21. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne

a kimenő barátkérőket lehet bárhol látni?

csak mert én egy csomószor kapok mindenféle figyelmeztetést, hogy letiltanak, mert túl sok embert jelölök be egyszerre, és kíváncsi lennék, vajon hol is van ez összegyűjtve, hátha tényleg túl sok a megválaszolatlan

2011. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

do I view friend requests I've sent that are still pending? Can I see which requests haven't yet been accepted?

There's currently no place on the site where you can see all your sent pending requests. However, if you go to someone's profile you can tell your friend status based on the following.

If you see "Add as Friend," then you don't have a friend request pending.

If you see "Awaiting friend confirmation," you'll know that you've sent a request that hasn't yet been confirmed.

If you see the "Remove friend" link, you'll know you've both confirmed your friendship.

/help/?faq=13006

2011. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos, probléma megoldódva. Valaki a gépemről elfelejtett kijelentkezni és bejelölt valakiket, mivel azt hittem, hogy a saját facebookján van.

Idegesen kerestem a megoldást hogyan tudnám kideríteni kinek küldött meghívót, aztán végül egy alkalmazás segített: [link]

:)

2011. máj. 21. 17:08
 7/7 A kérdező kommentje:
azt hitte*
2011. máj. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!