Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent pontosan ez a két...

Mit jelent pontosan ez a két angol idézet?

Figyelt kérdés

1)weariness consumes me, longing persues me,tremulous i fear,all i seek is near,onwards with fear i go ,with fear i go,sweet golden days are passing,lost love everlasting,wretched and torn apart,bitter and broken of heart,onwards with courage i go,with courage i go,onward i go, sprit of life live on in me a friend to guide me on to the end yet sure and slow...


2)life is full of wonderful phenomona that you can not ignore them even if you dont believe them


Webfordítókkal nem is próbálkozok, azok nem jók. Előre is nagyon szépen köszönöm a hozzászólók segítségét, fordítását.!:)


2011. máj. 22. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

2. Az élet tele von olyan dolgokkal (szó szerint: jelenségekkel), amiket akkor sem hagyhatsz figyelmen kívül, ha nem hiszel bennük.

1. Na ne, Sissel?! ha lesz egy kis időm, és más nem segít, ígérem lefordítom Neked:-)

"Elemeészt a...

2011. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm!!!:)) Ugyan, hülye voltam, a dalszöveg részletnek én is utánajárhatok, ne fáradj! Még egyszer nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél nekem!:) Remélem jól telik a hétvégéd, szia!

2011. máj. 22. 09:47
 3/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=A3SduhKOMHE



Megtaláltam a magyar dalszöveget!:)

2011. máj. 22. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát íme:



Elemészt a kimerültség.

Üldöz a vágy

Reszketve félek

Félelemmel megyek tovább,

Félelemmel megyek


Édes, régi szép idők (szó szerint: vmi fénykora) elmúlóban

Elveszett örök szerelem

Nyamvadt, széttpépett,

Keserű és törött szívvel,

Bátorsággal megyek tovább

Megyek tovább


Élet Lelke, élj tovább,

Élj bennem, légy barát (hú, ez itt így nagyon szabad fordítás)

Hogy vezess engem tovább, utam végéig

Lassan de biztosan

az évek elmúlnak, Adagio



ha végig kéred, majd este megcsinálom, addig nem biztos h ráérek...

2011. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!