Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Levelezek három franciával...

Levelezek három franciával is, de úgy érzem semmit nem fejlődtem, pedig mondják, hogy ez mennyire hasznos. Miert nem fejlődök?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm éppen az ellenkezőjét állította nemrég. Ő is levelez franciákkal különböző témákról. Megírja a levelet szótár segítségével, próbál igényes összetett mondatokat szerkeszteni, aztán a franciák visszaküldik neki pirossal kijavítva a saját levelét is. Majd ezeket a leveleket meg is tanulja, és hangosan elmondja. Szerinte igen sokat fejlődött ezáltal.
2011. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En ugyanezt csinalom..de ugy erzem,h semmi valtozas:o
2011. jún. 3. 00:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Kitartás! A nyelvtudás -megfigyeléseim szerint- ugrásszerűen fejlődik. Egy darabig úgy érzed, hogy semmi fejlődés, de a tudásod akkumulálódik. Aztán egyszer csak észreveszed, hogy most már tudsz olyant, amit eddig nem tudtál. Én ilyenkor mindig dzólok a tanítványaimnak, hogy "most vettem észre ismét egy minőségi ugrást".

Ismered azt a kozmondást, hogy "türelem rózsát terem"? A régi közmondásoknak hinned kell!

2011. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
javítás: "szólok a tanítványaimnak"...
2011. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat koszonom!:) talan annyi valtozast erzek,h mintha jobban ertenem a nyelv strukturajat.. Es persze egy csomo elfelejtett szo jott elo ujra! Csak hat nagy valtozast nem erzek,de akkr turelmes leszek es varok!:D
2011. jún. 3. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

szia, ajánlom az online francia kurzust:

[link]

itt vannak nyelvtani gyakorlatok, ha feliratkozol

2011. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 benidejah válasza:

Sziasztok! Ha érdekel valamnnyiötöket,én szívessen tudnák segíteni a franciával.

Minden nap a skyp-on irok mondatokat,amit ő elolvas,és én meg javítok,utána próbál válaszolni írásban,amit szintán javítok és már néhány honapja nagyok sokat haladt.

Ide írom a skype nevemet amit be kellene irnotok mint uj partenaire. Hívjatok nyugodtan: campdessaints

2011. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Msned nincs?:)
2011. jún. 10. 15:18
 9/9 benidejah válasza:
Hi! Ma átolvastam a tegnapi levelemet és észrevettem hogy egy egész mondat eltünt. Ezel a mondattal magyaráztam hogy egy barátommal skypozunk és hogy halad a helyzet. A többi már normális.
2011. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!