Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy szokjak le a niggeres...

Hogy szokjak le a niggeres angolról?

Figyelt kérdés
Szóval minden mondatomba belecsúszik egy fákin vagy egy "meeeen" ha nem figyelek. Cöhh... igen így jár az erőszakos angol videojátékokon szocializálódott csemete.
2011. júl. 7. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Yo nincsen itten semmi probléma homie.
2011. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az yo homiezni nem szoktam :D
2011. júl. 7. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne nézz olyan filmeket amibe niggerek beszélgetnek. Ennyi XD
2011. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
waddaya fák'n mean nigger english maaaan?
2011. júl. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg angolul a Dallast tízszer.
2011. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg texasi redneck akcentusa lesz...
2011. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne játssz többet a San Andreas-szal! Vagy csak szigorúan németül francia felirattal!
2011. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyszeru. Nem angol az anyanyelved, magyarban se hasznald ezeket a jigejezeseket, es angolban ssem fogod. Ne probalj "cool" lenni, se magyarban se angolban. Ne utanozz, legyel a magad emberre.
2011. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Yo wazzup wigga? How u doin man? Im fine ese, jus chillin here, bout 2 go 2 ma gal but i got som time bfore so i hit up on here homiez..


Igen, egy ideig én is azt gondoltam, hogy erről le kell szoknom, főleg mikor angol tanár poénkodott velem én meg odaszóltam, hogy "Hell no man". A poén benne hogy a tanár nő... bár ez még mindig jobb, mintha oda szóltam volna neki, hogy shut ya mouth biyatch.

Szerintem ne szokj le róla. Olyan kevesen beszélnek így, főleg Magyarországon. Ez nem coolság, neked ez az angol stílusod. :)

2011. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Angol stilusa nincs, mert nem az anyanylve. Egyebkent is, nagyon szegeny, ocsmany stilus. Joban jarna, ha az intelligens angolt, amivel mindenkivel el tud beszelgetni, gyakorolna.
2011. júl. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!