Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy tudnám angolul leírni?...

Hogy tudnám angolul leírni? Ne webfordító! Felpontozás!

Figyelt kérdés
" Üdv.Megkaptam a csomagot, de az hiányos volt, a termék nem volt benne, csak a csavarok! Fogalmam sincs, hogy ez kinek a hibája, de én szeretném visszakapni a pénzem! Ha nem kapom meg, megteszem a szükséges intézkedéseket."
2011. júl. 16. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, nem lenne célravezetőbb pótlást kérni fenyegetőzés helyett?
2011. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.


A 2. válaszról annyit, hogy fogalmam nincs, mi motiválhat valakit arra, hogy ha tud(na) segíteni, akkor az első három helyes mondat után a 4.-ben a normális fordítás helyett miért kell trágárságokat írni. Ugyanez vonatkozik a következő válaszára is. Nehogy leírd ezeket!!!

2011. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradt:


Tehát a 4. mondat: If I won't get it back, I'll do the necessary measures.


Az igeidőkben nem vagyok teljesen biztos. Az elsőt azért tettem jövő időbe, mert csak a jövőben történhet meg; de hogy utána helyes-e ugyanabban a második is, azt nem tudom. Hiába, felejt az ember... :-(


Mindenesetre nem hiszem, hogy nagy baj lenne, ha helytelenek is az igeidők; és közel sem okozhat akkora felháborodást, mintha leírnád a trágárságokat.

2011. júl. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hello. I received the parcel, but it was incomplete. There were only screws in it but the product itself was missing. I have no idea whose fault it is but I would like to get my money back. Otherwise, further steps will be taken.

Best regards,

XY

2011. júl. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 extra special thanx válasza:
LOL, az előző a korrekt, de talán tényleg nem megfenyegetni kéne őket :D:D
2011. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hello. I received the package, but it was incomplete, the product was not there, only the screws! I do not know whose fault it is, but I would like to get my money back! If you do not get it, I will do the necessary action.
2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

If you do not get it...??? Mármint ha Te nem kapod meg (az én pénzem...???)

Talán If I do not get it...

2011. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!