Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan mondják angolul, hogy...

Hogyan mondják angolul, hogy "Köszönöm, hogy visszaigazoltál" és azt, hogy "Miért jelöltél be ismerősnek? "

Figyelt kérdés
Ezeket Facebook-on kérdezném angol ismerőseimtől, akik sajnos nem tudnak magyarul. Én csak kicsit tudok angolul, és velük beszélgetve tanulom, de van pár mondat, amihez segítség kell. A válaszokat köszi!
2011. júl. 30. 23:57
 1/8 Manesz ***** válasza:
44%

[link]


talán ez segít... miért vagytok lusták? csak magyarra fordít trén... amúgy tökély, 1000 szavas angol házidogát megírtam ezzel.

2011. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Thank you for adding me back.

és

Why did you add me?

2011. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Pont azt akartam kérdezni,hogy van még valaki,aki nem használja a google fordítót?!? Egy kincs.
2011. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, a google fordítós IDIÓTA szájhuszároknak... komolyan gondoljátok, hogy egész mondatokat helyesen fordít bármilyen netes fordító? Gratulálok, nagyon elvagytok tévedve. Látszik, hogy nyelvtudásotok NULLA!!!


Google fordító szerint a két mondat így hangzik:


"Thank you for being confirmed at."

"Why are marked for a friend?"


Szerintetek ennek mennyi értelme van???? Egy kis tanulással többre vinnétek, mint hülyét csinálni magatokból a fordítóval... Istenem...


A kérdezőnek: nehogy ezeket másold ki, ezeknek így SEMMI értelmük. Valaki előttem leírta egész korrektül, azt használd. És ne a 00:01 perceset, mert azok trágár szövegek...

2011. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Thank you for accepting my friend request.

Why did you send me a friend requests?/Why did you add me?


A gugli fordítót talán nem itt kéne megbeszélni. Ember legyen a talpán, aki a sok hozzászólás között megtalálja a választ is a kérdésre.

2011. júl. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönet annak a moderátornak, aki eltüntette innen a trágár választ! :)


Nekem mindig olyan érzés ilyeneket olvasni / hallani, mintha rám öntenének valamilyen undorító, büdös, koszos löttyöt, legalább egy vödörnyi mennyiségben.


Üdv, és még egyszer köszönöm.

2011. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen, pont azért kérdeztem itt, mert a Google fordító és más fordítók nem tudnak értelmesen összerakni egy mondatot.
2011. júl. 31. 13:08
 8/8 anonim válasza:
most már egész jól működik :D
2018. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!