Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez angolul értelmes?

Ez angolul értelmes?

Figyelt kérdés

I want to be confectioner. Why? hmmm. I like baking delicious cake and I enjoy decorating then as well. My favorite cake is tiramisu.


Holnap megyek cukrász munka interjúra és most monda ismerősöm aki oda ajánlott be hogy angolul kell beszélgetni. (itt azt probálom leírni hogy miért is akarok cukrász lenni)


2011. aug. 9. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem decorating them akart ott lenni? Mint hogy dekorálni őket. És akkor I like baking delicious cakes is kéne.
2011. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Értelmes, de vannak aprü hibák

Ahogy az elöző mondta:

I enjoy decorating theM as well (bár gondolom ez typo)

Továbbá:

I want to be A confectioner.

I like baking delicious cakeS.

2011. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönök mindent :)
2011. aug. 9. 22:29
 4/9 A kérdező kommentje:
pastry cook ezt a szót is használhatom a cukrász kifejezésre?
2011. aug. 9. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem, nem tudom, hogy hol/mikor használják.
2011. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem hallottam ezt, se nem nagyon találtam ilyet az interneten (most keresgéltem utána egy kicsit). Bár ez nem azt jelenti, hogy biztos nem helyes, de jobben teszed, ha inkább kerülöd.
2011. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké köszi :D nagy segítség vagytok :D majd ide beírom mi lett a végeredménye fel vettek-e :)
2011. aug. 10. 07:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Fel se vettek :'( azt mondták nem is kell nekik cukrász dögölnének meg mind -.- és ezért kellet blúzba meg ilyenekbe oda menni
2011. aug. 11. 11:08
 9/9 anonim ***** válasza:
confectioner/confectionery maker az edessegest jelent. Aki inkabb cukorkakat, csokit keszit. A pastry cook es a baker a cukrasz.
2011. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!