Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megbántam Dániát (bébiszitter)...

Megbántam Dániát (bébiszitter) várjak még?

Figyelt kérdés

volt egy kérdésem nemrég,hogy mit vigyek oda ajándékba.(végül nem is adtam oda,csak a csokit,mert nem kaptam én se semmit.)


azt mondták,a 2 fiú érti az angolt,a németet is,de ez mégse olyan igaz,csak szavakat tudnak. nem nagyon értek velük szót :S

kellemetlen.

majdnem egy hónapja vagyok,és nem beszélget velem senki.


angliába,vagy németországba kellett volna menni:S

csak ez izgalmasabbnak tűnt..

ott fogok új családot keresni.

itt nem fogok fejlődni se angolból se németből. továbbálljak? ilyen korán?

van itt olyan, aki nagyon hamar eljött a családtól?


amúgy tetszik itt.és a családdal is elégedett vok.igaz hogy a napi 5-6 óra helyett 8-9et dolgozom,de nem szakadok meg.



:S:S de ez most olyan ciki:S:S egy évet ígértem,hogy maradok...


2011. aug. 17. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Beszéltél velük? Milyen nyelven tudod tanulni a németet? Németül? Van hozzá elég nyelvtudásod?

Én anno angolul tanultam franciát, így mindkét nyelv elég jól megragadt, nagyon szerettem. :)

Szerintem az nagyon sokmindent megold, ha van kint valami elfoglaltságod, nem csak a gyerekek és a család. Jó néha kicsit külön lenni, csinálni a saját dolgaidat és ezt ők is biztosan megértik. Amúgy én is nagyon szenvedek már, mennék haza. Én csak nyárra jöttem, mint feljebb már írtam, itt nyaral a család, nincs semmi napirend, ha füttyentenek mennem kell. Szeretem a helyet és a családot is, de magányosnak és kimerültnek érzem magam, így szívesen mennék már haza. Barátokat találni nincs értelme már erre a másfél hétre, amúgy sem lett volna időm velük tartani a kapcsolatot sajnos az össze-visszaság miatt, így meg már csak szenvedek. :(

Valahol irigyellek is, hogy lesz egy kis magánéleted ezáltal, valahol sajnállak hogy még ilyen sokáig kell maradnod, mert ha igazán magamba nézek, akkor tudom hogy én már nagyon indulnék haza, akármilyen jó dolgom is van itt. Valószínű engem is Magyarországra húz a szívem, még is csak ott vagyok otthon! :)

2011. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:S:S ilyen összevisszaságban meg is értem hogy rosszul érzed magad:S:S itt legalább van napirendünk,tudok számolni a szabadidővel,igaz hogy este 7 után már semmihez nincs kedvem.általában akkor szabadulok.de a hétvége teljesen szabad.legközelebb karácsonykor tudok hazamenni.azt is a család állja.

hát igazából azt beszéltük,hogy jó lenne ha anyanyelvi tanárhoz mehetnék,gyenge középszintre tartom magam.

2011. aug. 21. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!