Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudnák INGYEN oroszul...

Hol tudnák INGYEN oroszul megtanulni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
tőlem xd
2011. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha tudsz angolul, az jó, mert sok angol sok webhely van, ahol tanítanak oroszt.
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Először magyarul tanulj meg! Nem tudnÁk, hanem tudnÉk...
2011. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok, kösz ,de nem ez volt a kérdés... lennél olyan kedves, hogy nem a helyesírást elemezed, hanem talán megtisztelnél válasszal is????
2011. aug. 28. 20:14
 5/10 ava87 ***** válasza:
100%

Neten gyakorlatilag bármilyen nyelven meg lehet tanulni. Ha tudsz angolul, akkor főleg.

[link]

2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hol tudnák INGYEN oroszul megtanulni?"


Oroszorszagban!

2011. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
82%
Az orosz törpéktől, akik kinn garázdálkodnak a feketepiacon, vasgereblyével a mancsukban.
2011. aug. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ilyen vicces kedvű válaszolók vannak!!! De hogy még egy értelmes választ 6 emberből,csak 2-3 tudott adni, ezen csodálkozom -.- ! Kösz, de a legdrágább rep.jegy az Oroszország -.-!
2011. aug. 29. 08:37
 9/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Antikváriumban veszel néhányszáz forintért egy nyelvkönyvet az alapokhoz (cirill ábécé, ragozás), aztán előtted a net, keress youtubon nyelvleckét, fordíts szöveget, csak a lelkesedéseden múlik.
2011. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
68%
valojaban a TUDNAK-ert nem nagyon kellene offolni, ezt csak magyarorszagon veszik olyan komolyan az irodalmi nyelvet, mashol nem nagyon "allergiasak" az emberek ha valaki a hetkoznapi komunikacioban veletlenul nem irodalmi nyelven szolal meg. En szlovakiaban lakok szlovak anyanyelvvel, de mivel paloc nyelvkozegben, tokeletesen beszelem foleg ezt a nyelvarast, es ez itt teljessen normalis,mit szolnal akkor arra ha egy izig verig paloc tajszavakat, kiejtest es "nyelvtant" hasznalva szolalNAK meg, ja es szlovak suliba jartam ott meg a szlovakos tanarno se szolt ha eppen szlovakul is valamit tajszolassal mondtunk. Most magyaroszagon tanulok, innen a tapasztalat is, ja es Angliaban is jartam man, viszonylag folyekonyan beszelek angolul rokonok reven akiktol kiskorom ota tanulhattam, es ott is akadt par dolod amit nem ugy mondtam ahogy eppen ok, es senki se vette figyelembe, ja es valoszinuleg kiejtesben azonnal legagtak hogy nem eppen szuletett beszelo vagyok. nem nagyon tanacsos az embert a beszed miatt offolni, senki sem tokeletes, ja es ez a elobb tanulj meg magyarul rendessen szoveg eleg butasag, mivel a magyar nyelv - ugy ahogy egyik sem - nem alapja egy idegen nyelvnek. ja es az orosszal kapcsolatban annyit hogy most kezdtem el tanulni en is par honapja, hat nekem nagyon konnyu mivel szlovak anyanyelvem, es ezert nyelvtanban mindent megertek, szavak 40 50% a megegyezik vagy nagyon hasonlo, dehat a tobbi se valami extra nehez mar maga a szlav hangzas miatt sem. kb harom honapja tanulok de ugy erzem bele mernek mar vagni egy jo kis beszelgetesbe. ha gondolod tanulhatnank egyutt irj privibe.
2011. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!