Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent? (ANGOL, RÖVID! )

Mit jelent? (ANGOL, RÖVID! )

Figyelt kérdés

ere is a casual play through of the gun arcade game CarnEvil. I have many fond memories of playing this game at the local arcade back in the day. Some day I'd like to own a dedicated MAME cabinet for shooting games....



The original CarnEvil arcade game was released by Midway in 1998 and is another game that used a 3dFX graphics chip. Recorded under Mame 141 using a Core i7-860. Enjoy!


Előre is köszi! :D


2011. szept. 3. 14:38
 1/4 Törpicur Łove válasza:

van egy alkalmi játék keresztül a lőfegyverárkádjáték CarnEvil. nekem annak sok kedves emléke, hogy napközben lejátsszák ezt a játékot a helyi árkádnál, van. Egy napon szeretnék birtokolni egy elkötelezett MAME kabinetet mert játékokat lövök le...

Az eredeti CarnEvil árkádjátékot 1998-ban kibocsátotta Midway és egy másik játék, amit az használt, egy 3 dFX grafika le töredezik. Felvett Mame 141 alatt miközben használt egy Core-t, i 7-860. Élvez!

2011. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Törpicur Łove válasza:
0%
am be írod a webforditas.hu-ra és ki adja, én is ott csináltam :)
2011. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fordítóprogramoknak még van mit fejlődniük, az emberi agyhoz képest.... A fordítás, csak neked, csak most:


"A CarnEvil nevű fegyveres arcade játéknak létezik egy egyszerű végig-játszása. Sok kedves emlékem fűződik ehhez a játékhoz, mellyel anno sokat játszottam a helyi játékteremben. Egyszer majd szeretnék egy saját igazi játéktermi gépet otthonra, lövöldözős játékokkal...


Az eredeti CarnEvil árkád-játékot a Midway dobta piacra 1998-ban, és ez is egy olyan játék volt, amely a 3dFX grafikus chipre íródott. Mame 141 emulátorral lett felvéve, egy Corei7-860-as gépen. Jó szórakozást!

2011. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,és az utolsónak külön köszi!!! :)
2011. szept. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!