Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Leellenőriznéd ezt a pár...

Leellenőriznéd ezt a pár mondatot? /német/

Figyelt kérdés

Wir haben uns vorige Woche mit dem Thema Chemie beschaftigen und jetzt möchte ich die Rahmen der Biologie dieses Thema beobachten, und euere Kentnisse durch diese Prazentation erweitern.

Also würde ich ein paare Bereich für euch vorstellen.


2011. szept. 27. 08:37
 1/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, előre is ! :)
2011. szept. 27. 08:37
 2/9 anonim ***** válasza:

beschäftigt

ezt nem igazából értem, hogy itt mit akarsz:

die Rahmen der Biologie dieses Thema???

eure Kenntnisse

Präsentation

ein Paar Bereiche euch vorstellen (nem kell für)

2011. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számomra sem egészen egyértelmű a szándékod!

Talán úgy gondoltad, hogy ezt a témát a biológián belül mutatod be?

Wir haben uns vorige Woche mit dem Thema Chemie beschäftigt und jetzt möchte ich dieses Thema innerhalb der Biologie darstellen, und euere Kenntnisse durch diese Präsentation erweitern.

Also habe ich vor, euch ein paar Bereiche vorzustellen.

2011. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy a kémia biológiai részét, szval biológia szempontjából v vlmi ilyesmi :)
2011. szept. 27. 10:10
 5/9 A kérdező kommentje:

Wenn das Kind strottelrt, wird vom Logopade behandelt. Er sagt Zungenbrecher auf, singt Lieder usw.

Der Dyslexie, Dygrafie besitz, kann der Lehrer bei ihm nur schriftliche Antwort benutzen.

ezzel azt szerettem volna kifejezni h a dyslexiásokat, csak irásban feleltetheti a tanár

2011. szept. 27. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Wenn das Kind stottert, wird vom Logopäde behandelt. Er sagt Zungenbrecher auf, singt Lieder vor usw.

Der Dyslexiker und Dygrafiker kann vom Lehrer nur mit schriftlichen Aufgaben geprüft werden.

ezzel azt szerettem volna kifejezni h a dyslexiásokat, csak irásban feleltetheti a tanár

2011. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor az előbbi rész jó, mert én is úgy értelmeztem.
2011. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi "nem"?
2011. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!