Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Németre fordítás? Sos

Németre fordítás? Sos

Figyelt kérdés

Középiskolában nem voltam jó tanuló. Az érettségim se sikerült jól. Rendőrnek jelentkeztem, és fel is vettek. 22 éves koromban ismertem meg egy lányt. 25 évesen összeházasodtunk. Ezután egy városi lakásba költöztünk. 2 gyerekünk született. Nem vagyunk szegények, de gazdagok se. Meg tudunk élni normálisan. Most egy újabb autóra spórolunk.


Nagyon szépen köszönöm előre is!


2011. szept. 27. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
In der Mittelschule war ich kein guter Schüler. Auch das Abitur habe ich nicht besonders gut bestanden. Ich habe mich um die Stelle des Polizisten gemeldet, und wurde aufgenommen. Mit 22 Jahren habe ich ein Mädchen kennen gelernt. Ich war 25 als wir heirateten. Anschließend übersiedelten wir in eine städtische Wohnung. Wir haben zwei Kinder. Wir sind weder arm noch reich. Wir führen ein durchschnittliches Leben. Jetzt sparen wir für ein neues Auto.
2011. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!