Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki tesz most ősszel emelt...

Ki tesz most ősszel emelt angol érettségit? Hogyan készültök, hol tartotok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti hogyan készültök, én nagyon elmaradva érzem magam. Kéne egy minimum 80%-os érettségi, de úgy érzem, semmit se tudok:( Nyár vége óta járok tanárhoz, a régi emelt érettségiket nagyjából megcsináltam, kiszótárazom a szóanyagát, meg próbaérettségik szavait is tanulom, nyelvtannal már nagyjából elvagyok, inkább a szavaktól félek, hogy ezek miatt nem értem meg a szövegeket és elrontom az egészet. Szóbelibe még bele sem gondoltam igazán, először is az írásbelitől tartok. Meg az a baj, hogy suli mellett hétköznap nincs nagyon időm angolozni, vagy max késő este. Őszi érettségizők, ti hogyan készültök a megmérettetésre?
2011. szept. 28. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most még csak középszintre megyek, majd következő ősszel emeltre.


Amúgy szerintem ne agódj, 80 %-ot nem nehéz megcsinálni.

Nekem majd legalább 95% fog kelleni..

Szerencse, hogy van még addig egy évem :D

2011. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár én májusban tettem le, de 90+ százalékkal, ha gondolod, nagyon szívesen segítek, nyugodtan írj privátot. :)
2011. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!