Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnál írni egy 110 szavas...

Tudnál írni egy 110 szavas angol fogalmazást?

Figyelt kérdés

A téma: Mi az előnye és a hátránya a boltba járásnak?


Ez volt a házi feladatom... Fogalmam sincs mit írjak bele.

Ha mondjuk 90 szót tudsz beleírni, az se baj. Köszi!


2011. okt. 24. 19:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést! Összesen 100 szó kell, előnyének 50, és hátrányának 50.
2011. okt. 24. 19:07
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Inkább egy 9 szavas (költői) kérdéssel reagálnék:


Ugye nem gondolod komolyan hogy majd mi megírjuk helyetted? :D

2011. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Das Omen ***** válasza:
67%

Nem, ha olyannyira nincs fantáziád, hogy magyarul megfogalmazol magadba egy 90 szavas (ami kb 6-7 mondatos) fogalmazást és azt átfordítod angolra akkor szerintem menjél favágónak, egyébiránt ha nem akarsz akkor adok pár támpontot...


Előny : minden ott van 1 helyen, nem kell nyulat vadásznod az erdőben stb


Hátrány : a joghurt terhes bogarak magzatvizével van ízesítve.

2011. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy ti írjátok meg, csak úgy gondoltam hogy esetleg tudnátok segíteni... de kössz.
2011. okt. 24. 19:22
 5/10 ava87 ***** válasza:
93%

Ha neked megfelel pár ötlet magyarul, annyival tudok szolgálni. De nem igazán értem a kérdést. Mi az, hogy a boltba járás előnye és hátránya? Milyen más alternatívával szemben? A boltba járás előnye, hogy lesz otthon kaja, ha nem mész boltba, akkor bizony nem lesz. Hátránya, hogy a pénztárnál sokszor sorba kell állni, ami idegesítő. Előnye, hogy több termék közül ki tudod választani, amit szeretnél (mondjuk ha nem járnál boltba, akkor egyáltalán nem tudnál nemhogy választani, de egy darabot megvenni sem). Hátránya, hogy a kosarakat, kocsikat mindenki megfogja a koszos kezével.

De most őszintén, milyen előnyének kéne lennie a boltba járásnak, azon kívül, hogy meg tudod venni azt, amire szükséged van?

2011. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

köszönöm válaszod.

én sem értettem mi a feladat, a tanár csak azt mondta, hogy mi az előny és hátrány, olyat nem mondott hogy ____-val szemben...


egyébként a fordítókba én is be tudom írni a mondatot, és magyarul én is le tudom írni. de amit mi tanultunk az a pár szó, amit tudunk (az osztályból senki nem érti a feladatot), az eltér a lefordítottól..

2011. okt. 25. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a kis boltok és a nagy multik közötti különbségeket, előnyöket, hátrányokat kellene megfogalmazni? A vásárlás, mint angol társalgási témakör, ilyesmikkel szokott foglalkozni.
2011. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudnék, igen.
2011. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cons and pros of buying in stores against online stores.

Uzleti vasarlas az internetivel szemben.

2011. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. okt. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!