Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Meg tudok tanulni egy nyelvet...

Meg tudok tanulni egy nyelvet tanár nélkül, könyv nélkül, minden ilyesmi nélkül? épp az oroszról van szó. Ha hallgatok orosz ukrán zenét az is jó? és amúgy szerintem van bennem egy kicsit belőle.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült :)
2011. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz sok-sok orosz nyelvű filmet. Kezdetben felirattal, ha már kicsit jobban megy, felirat nélkül.
2011. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:)első!neked meliyk nyelvet sikerült?
2011. nov. 6. 20:53
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként hallgattam orosz videókat ahol szvak,kifejezések vannak kiejtéssel.elég naponta néhány szó,kifejezés?
2011. nov. 6. 22:00
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A ragozást szerintem nem úszod meg. Meg a szótárazást sem, legfeljebb dalszöveget fordítasz.
2011. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én rengeteg orosz zenét hallgatok, és olvasom a dalszövegüket, a szavakat meg kiszótárazom. mondjuk én teljesen a 0-ról indulok...
2011. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és az nem számít semmit hogy lenne több lehetőségem gyakorolni?Ukrajnába is van oroszul tudó rokonom,sőt.apa is úgy tud hogy na.vannak rokonaim akik azért nem egészen magyarok.értitek?
2011. nov. 7. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A könyvet biztosan nem úszod meg, de azt is meg lehet tanulni egyedül. Japánból legalábbis középfokút szereztem így, és közel állok finnből és kínaiból is. Csak a kitartás számít, semmi más!
2012. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!