Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Letudnátok nekem fordítani...

Letudnátok nekem fordítani ezt a svéd szöveget értelmesen? (fontos)

Figyelt kérdés

Kenza Zouiten heter jag & jag är en 20-årig halvmarockansk tjej. Jag är egen företagare, hade en rolig webshow Kenza & Tyra show som blev Sveriges största webbtv-program, men går nu vidare som programledare för Kanal 5 & Modelljakten!


Jag har även mina egna sko- & klädkollektioner (Wildflower by Kenza samt Jofama by Kenza som säljs i hundratals butiker runt om i Norden) och jag har även en smyckeskollektion som heter Guldfynd by Kenza som säljs hos Guldfynd.


Här i Sveriges största blogg med ca 160 000 unika besökare varje dag skriver jag om min vardag, plåtningar, mode, tvinspelningar, resor, shopping & en massa annat skoj.


Ni hittar mig hos agenturen Elite Model Management


(Om ni kikar långt bak i arkivet är det inte så konstigt om ni blir lite förvirrade. Många inlägg har hamnat på fel datum osv när bloggen bytte bloggplattform)


2011. nov. 13. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kenza Zouitennek hívnak, és egy 20 éves félig marokkói csaj vagyok. Egyéni vállalkozó vagyok, volt egy szórakoztató webshow-m, ami Kenza&Tyra show címen futott, és Svédország egyik legnagyobb webtv programjává nőtte ki magát, de most műsorvezetőként dolgozom a Kanal5-nél(szószerint: 5-ös csatorna) a Modellvadászatban (ez egy műsor címe).


Van saját cipő és ruhakollekcióm is ("Wildflower by Kenza" valamint "Jofama by Kenza", amit boltok százaiban árusítanak északon, és van egy ékszerkollekcióm is, aminek a neve "Guldfynd by Kenza", és a Guldfynd árulja. (ez utóbbi egy boltláncolat neve).


Itt, Svédország legnagyobb blogjában, aminek kb. 160.000 egyéni látogatója van naponta, írok én a hétköznapjaimról, a fotózásokról, divatról, műsorfelvételekről, utazásról, shoppingolásról és egy halom más szórakoztató dologról.


Az Elite Model Management irodáján keresztül léphettek velem kapcsolatba.


(Ha nagyon messzire visszanéztek az archívumban, nem meglepő, ha kicsit elcsodálkoztok. Sok bejegyzés került fel rossz dátummal, stb. mikor a blog szolgáltatót váltott.)

2011. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Am elárulnád mire kell?:)
2011. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* bocsi amúgy, nem pont 20 éves, hanem huszonéves a 20 årig.
2011. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem árulná el..
2013. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De miért nem?
2014. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!