Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Letudná pontosan fordítani...

Letudná pontosan fordítani valaki ezeket az angol mondatokat?

Figyelt kérdés

So from now on give me a time when you will be on line/facebook,and I will make sure I'm waiting for you.


Coming over is more of a one-on-one thing. I'm a man, I don't just have one thing on my mind so I would feel fine.


2011. nov. 17. 13:08
 1/4 Anetalia válasza:
Így mostantól kezdve adj egy idő, amikor lesz on-line / facebook, és én győződjön meg róla, várom az Ön számára.
2011. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anetalia válasza:
Coming mint inkább egy-egy dolog. Én vagyok az ember, én nem csak egy dolog jár a fejemben, így azt érzem jól
2011. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

So from now on give me a time when you will be on line/facebook,and I will make sure I'm waiting for you.


Mostantól adj meg egy időpontot, amikor online leszel (vagy fent leszel facebookon) és akkor biztosíthatom, hogy ott foglak várni.


Coming over is more of a one-on-one thing. I'm a man, I don't just have one thing on my mind so I would feel fine.


Átmenni a másikhoz az sokkal inkább egy "szemtől-szembeni" dolog. Férfi vagyok, nem csak egy dolog jár a fejemben, ezért jobban érezném magam. (Ez elég hülyén jött ki, de fogalmam sincs, hogy itt mire gondol. De a google fordítós változatnál még mindig ezerszer jobb! Nem tudom, hogy aki onnan másolja a fordítást, mit gondol...)

2011. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a google fordítós változatnál ezerszer jobb!! Köszönöm szépen!
2011. nov. 20. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!