Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egy szintfelmérőnél az jött...

Egy szintfelmérőnél az jött ki, hogy 'felsőhaladó' vagyok. Az tényleg a 'haladó' fölött van? Vagy egyenlő vele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 15:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Oké, tuti egyenlők.
2011. dec. 10. 15:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a haladó fölötti szintet jelöli.

Mellékesen azért megjegyezném, hogy a szintfelmérő tesztek nem igazán megbízhatóak. Nagyon rámennek a nyelvtanra, ami egy nyelvvizsgán nem annyira fontos, mint a szövegértés meg a többi. Azt ajánlom, hogy tölts ki egy minta feladatsort valamilyen nyelvvizsgaközpont honlapján és az alapján mérd be a tudásod.

2011. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát reális az eredmény.

Tavaly kitöltöttem egy nyelviskolában egy tesztet, ott haladó jött ki, szóval azóta ezek szerint fejlődtem:]

Köszönöm a válaszod!

2011. dec. 10. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd ezt a tesztet?

Köszi :)

2011. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2011. dec. 10. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam ezt a tesztet és haladó jött ki. Természetesen voltak rossz válaszaim. De megcsináltam csak úgy viccből a magyar nyelvűt is, nem volt egy hibám se, de arra is "haladót" adott ki...Na ennyit erről a tesztről...:D
2011. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De jó, ez most kellett.
2011. dec. 11. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam meg,és nekem is felsőhaladó jött ki:D am van egy középfokú nyelvvizsgám,olyan,amihez nem igazán a nyelvtan kell,hanem a szavak..itt meg ugye tiszta nyelvtan..
2012. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!