Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan fordítanátok ezt a...

Hogyan fordítanátok ezt a mondatot? (német)

Figyelt kérdés

Und jetzt bin ich stolz darauf, dass ich auch ohne fremde Hilfe klarkomme. Allerdings ist es für Frauen weiterhin wahnsinnig schwierig beruflich. Die meisten Frauen müssen

zwischen Karriere und Kind wählen. Für mich ist das keine Frage: Ich sehe mein Glück eher im Privaten."


Csak ezt kellene:

Allerdings ist es für Frauen weiterhin wahnsinnig schwierig beruflich.


Viszont a nőknek rettenetesen nehéz szakmailag továbbfejlődni.


Itt a 'weiterhin'-ben nem vagyok biztos, mire vonatkozik.


2011. dec. 31. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem "továbbra is". A "továbbfejlődni" igét nem egészen értem, honnan vetted bele. Nincs abban a mondatban ige.

Viszont a nőknek továbbra is őrületesen nehéz szakami téren.

2011. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet!
2011. dec. 31. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
És most büszke vagyok arra, hogy külső segítség nélkül boldogulok. Minden esetre a nők számára továbbra is eszméletlenül nehéz a helyzet szakmailag. A legtöbb nőnek a karrier és a gyermek között kell választania. Számomra ez nem kérdés: Én a boldogságomat főleg a családban keresem.
2011. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Utolsó, nem kérte az egész szöveget! :D
2011. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem probléma! Nem tudom kitörölni most már. Vagy lehet valamilyen módszerrel?
2011. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jelented a moderátorok felé, ők kitörlik neked! :D De szerintem erre semmi szükség! :D
2011. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek és ne zavartassátok magatokat, senkit sem zavar, engem a legkevésbé. NAGYON kedves tőletek, hogy segítetek!
2011. dec. 31. 22:19
 8/10 anonim válasza:
google fordito mire valo??
2012. jan. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

És most büszke vagyok, hogy tudom kezelni külső segítség nélkül. Azonban, még mindig hihetetlenül nehéz szakma a nők számára. A legtöbb nő

választani karrier és gyerek. Számomra ez nem kérdés: látom a boldogságot a magánéletben, hanem

2012. jan. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

05:02

Ha neked ez megfelel...

De nekem NEM!

2012. jan. 11. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!