Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez a szó?

Mit jelent ez a szó?

Figyelt kérdés
Mit jelent a címerhányás a kukoricánál? Most hallottam ezt a fogalmat, és nagyon érdekelne. Bocsi, hogy ide írtam, de nem tudom, melyik kategória lenne megfelelő ill ezt sokan nézik.
2012. jan. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen az oldalon is csak annyit írnak, hogy címerhányáskor öntözni kell mert ilyenkor nagyon vízigényes
2012. jan. 7. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
nővirágzás,gondolom mikor megtermékenyül,virágozni kezd.
2012. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja de van még egy a virágzás elött, ötleveles állapot. de nem tudoma jelentésüket hogy ez mit is jelképez mármint hogy 5 levele van vagy mi XD
2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20:17! A címer a hím... :P
2012. jan. 7. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
ja sorry mostmár értem.... netröl lestem a kukorica folyamatait de akkor nem ir ott se semmi érdekeset. akkor benéztem mert csak a sorrendet irták. akkor az 5 leveles állapot és a növirágzás között van ez tuti XDDDDDD
2012. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen :D Most találtam egy ilyet: címerhányás kezdete (a címer tengelyén megkezdődött a pollenhullatás)

Szerintem ez lesz az :D

2012. jan. 7. 20:29
 8/8 A kérdező kommentje:
De köszi! :)
2012. jan. 7. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!