Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent? (angol-magyar)

Mit jelent? (angol-magyar)

Figyelt kérdés
You were nothing but an asshole. You were rude and self-absorbed. And because of that, I'm done. I thought I ruined this, I thought I wasn't good enough, that you destroyed me. That I missed out. But to be honest, you ruined everything, you always ruin everything. And you will never ever get the satisfaction of knowing that you destroyed me, because you didn’t. I'm stronger now because of this, I'm not stronger because of you. I'm stronger because of what I did. And dude, fuck you. You missed out.
2012. jan. 20. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy s.eggfej voltál. Bunkó voltál és öntelt. És emiatt én befejeztem. Azt hittem, hogy én rontottam el, hogy nem voltam elég jó és tönkretettél. Hogy elszúrtam. (a miss out azt jelenti, hogy nem élvezel ki valami helyzetet, nem tudom, hogy fordítsam :)) De hogy őszinte legyek, te rontottál el mindent, mindig mindent elrontasz. És soha nem lehetsz elégedett a tudattól, hogy tönkretettél, mert nem tettél. Erősebb lettem, de nem tőled. Erősebb lettem attól, amit tettem. És haver, b.aszd meg. Te szúrtad el.
2012. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. jan. 21. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!