Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki tudná értelmezni? (angol)

Valaki tudná értelmezni? (angol)

Figyelt kérdés

[link]


Van ilyen munkalehetőség, de nem nagyon értem. Nekem olyan piramisos játéknak tűnik. Egy ismerősöm unokatesója benne van és neki említette ezt az oldalt. Mit kell csinálni illetve mit írnak? Aki jól tud angolul és belenézne annak köszönöm.


2012. febr. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A munkáról konkrétan semmit nem írnak. Ezt csak a jelentkezés után tudod meg. Nagyon gyanús nekem, hogy két oldalon keresztül, csak rizsa van. Például írja hogy:


Hogy mit teszel, rajtad áll. Ha csak pár százat akarsz keresni hetente, megkapod, Ha néhány ezret akarsz, vagy még többet hetente megkapod.

Valami annyira újat csinálunk, annyira mást, hogy ez nem lehet tévedés. De ne higgy a szavamnak. Had bizonyítsam be neked.


Kattinst ide, hogy meggyőződj magadtól.


Találd ki, hogy más klubok és downline klubok miért nem működnek. Megosztok veled egy titkot, amit ők nem akarnak, hogy tudj. Be fogom bizonyítani, hogy a rendszerük miért nem működik az emberek többségének és Reality hálózatépítők miért messze a legjobbak abban, hogy pénzt csináljanak neked.


Mi nem csak elmondjuk, de be is bizonyítjuk neked, klikkelj ide, hogy meggyőződj róla


Minden, amit tenned kell, hogy nyugdíjba vonulj ebben az évben, az az, hogy hívj meg 5 embert.


Nem tudod, hogy hogy? Ne aggódj. Még olyan programunk is van, ami készen áll, hogy megcsináljon minden munkát érted.


Közeledik a titkunk, hogy valódi pénzt tegyen a zsebedbe.


Engedd meg, hogy bebizonyítsuk, hogy pénzt szerezhetsz, nagy pénzt a klubbunkal.

Engedd meg, hogy bebizonyítsuk, hogy ha még az utolsó tag is lennél, még akkor is nyugdíjba vonulhatsz ebben az évben. Nem számít mégha az első, középső, vagy utolsó is vagy, nyugdíjba mehetsz, ebben az évben.


Engedd meg, hogy bebizonyítsuk, hogy amit mi csinálunk annyira más, hogy nem tudsz semmit tenni azért, hogy ne legyél sikeres.

Engedd meg, hogy bebizonyítsuk, hogy komoly pénzt szerezhetsz ezzel a 100% -ban egyedülálló rendszerrel………



(A másik oldalon azt írja, hogy ingyen kipróbálhatod, 14 nap múlva kiszálhatsz, minden következmény nélkül, havonta 5000 dollárt kereshetsz.)


Kérdezd meg magadtól. Készen állok, hogy nyugdíjba vonuljak ebben az évben? Ha a válaszod igen, akkor csatlakozz most és csináld!


Bla bla bla



Hát ez elég komoly nagy etetés!

2012. febr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem mindig ez a tipikus sablonos toborzás X összeg fizetéssel a piramis jut eszembe. Miért kelljen fizetni, ha ő ad munkát? Ha ingyen kipróbálás van akkor fizetni kell. Saját vállalkozásnál oké, mert saját kasszát nyit és azt vesz meg amit eltud adni vagyis amit akar, de itt gondolom teljesen másképp van. Szóval nekem is kamunak tűnik, de nagyon.
2012. febr. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!