Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudnék japán fiút találni...

Hol tudnék japán fiút találni az interneten kmoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Imádom Japánt kicsi korom óta és mindent ami vele kapcsolatos.hol találok japán fiút komoly párkapcsolatra?Egyébként ők szeretik a magyar lányokat?Értelmes választ kérek nem ilyen hogy piacokon meg stb... NEM VAGYOK PESTI!!!!És tervezem hogy a közeljövőben kiköltözöm Japánba
2012. márc. 5. 09:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kérdezem, és nem bántásból, de hány éves vagy?

Egy ideig én is része voltam a "szeressük és szeretjük Japánt" szubkultúrának, és általános tapasztalatom, hogy akiket csak ismertem 20. életévüket bezárólag mind imádta Japánt, és mind arról álmodozott, hogy egy japán fiúval lesz párkapcsolata. Csak azért kerestek ázsiai fiúkat, (japánt nem fogtak ki Magyarországon, de kínait igen), mert imádták Japánt. Egy párkapcsolat nem erre kellene, hogy épüljön, másrészt a japán fiúk többsége nem olyan cuki és szép, mint amit a doramákban látsz, vagy amit az animék sugallnak. És nem is tudom - szintén nem bántásból - de attól, hogy szeretünk valamit (gondolom téged az animék és doramák ihlettek meg) még nem feltétlenül kell "megházasodni" vele. Remélem érted mire gondolok. Egy magyar, szerb, angol, üzbegisztáni fiú is lehet aranyos, kedves, nem kell leragadni Japánnál.

Hozzáteszem az említett sokaság, akikből a tapasztalatot levontam, mind úgy tervezte, hogy szedi a sátorfáját, és kimegy Japánba, mert haj' de jó. Aztán 10%-ból 9,9 mégis itthon maradt, és maradt álom, a maradék 0,1 pedig kiment.

Itt, az országban nem hiszem, hogy fogsz találni japán fiút magadnak. Ha találsz is ázsiait, ahhoz szerencse kell. Amit én tapasztaltam a fent említett ismertségi körömből, hogy az ázsiaiak saját népükből választottak inkább párt, nagyon néha előfordult, hogy magyar lánnyal kezdtek, de én akiket csak ismertem látásból, vagy hírből, mind szőkék voltak. Biztos egzotikum nekik a szőke haj, ezért tetszik nekik. Persze az semmire sem garancia.

2012. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

Egyetemen és/vagy egyetemi fórumokon. Hosszabb időt leginkább az egyetem miatt töltenek nálunk, esetleg egy japán magyar leányvállalatának vezetőjeként.

A legjobb esély ebből a szempontból egy egyetem.

Az egyetem végeztével majd én is szeretnék kimenni:)

2012. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat 21 éves vagyok és abszolut nem az animék ihlettek meg alapból imádom a japán fiúkat és nem azért mert szeretem japán..nekem ők az ideál pasik.nem magyarországi Japán fiúval szeretnék megismerkedni hanem olyannal aki kint is él!!!

Nem vettem bántásnak a válaszodat kedves első :) köszi hogy irtál, de várom még a linkeket vagy ötleteket..köszönöm

2012. márc. 5. 10:06
 4/33 anonim ***** válasza:
59%

2. vagyok

Ez esetben ajánlom ezt az oldalt, én itt is tanulom a japánt. Találhatsz magadnak japán levelező és beszélgetőpartnert, a többi pedig rajtad múlik.

[link]

2012. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm.. egyébként ha gondolod irj egy privit és beszélgethetünk még :)
2012. márc. 5. 10:16
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
Ujjaddal jobban jársz..
2012. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Van Magyarországon is 1-2 japán srác.Én ismerek egyet budapesti de ő meleg.


Szerintem japán találkozókon meg egyetemeken találhatsz.És igen szeretik a magyar lányokat.

2012. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi a választ :)

Utolsó előtti nem vagyok kiváncsi az ilyen hozzászólásokra!!!

És nincs esetleg olyan Japán ismerősöd aki szingli és érdekli egy magyar lány?(utolsó hozzászólónak)

2012. márc. 5. 10:27
 9/33 anonim ***** válasza:

Pár hónapja egy társkereső oldalon olvastam egy japán srác reglapját, magyar lányt keresett. Korára meg egyebekre nem emlékszem, csak ez így bennem maradt. :-) Tehát egy próbát megér, hogy magyar társkeresőkön külföldiekre rákeresel...


Egyébként én életben a Ferihegyi vasútállomáson futottam össze egy japán fiúval. Valami orvosi egyetemre jár nálunk. Tehát aki az egyetemista fórumokat javasolta, annak igaza lehet!!!

2012. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

A magyar pasik nagy része bunkó beképzelt, volt már ázsiai barátom szóval nem újdonság a dolog és elég tévedés amit irsz kedves utolsó...

Utolsó előtti nem emléxel véletlenül a társkereső címére?

2012. márc. 5. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!