Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudnék japán fiút találni...

Hol tudnék japán fiút találni az interneten kmoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Imádom Japánt kicsi korom óta és mindent ami vele kapcsolatos.hol találok japán fiút komoly párkapcsolatra?Egyébként ők szeretik a magyar lányokat?Értelmes választ kérek nem ilyen hogy piacokon meg stb... NEM VAGYOK PESTI!!!!És tervezem hogy a közeljövőben kiköltözöm Japánba
2012. márc. 5. 09:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
ez volt az? :S
2012. márc. 5. 12:16
 12/33 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
és ez nem csak valami idióta oldal?
2012. márc. 5. 12:19
 14/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2012. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
oké...köszi
2012. márc. 5. 12:28
 16/33 anonim ***** válasza:

Hé Kérdező! Figyeld a százalékot!

Én írtam a társkeresőt, de nem én ajánlottam a rondarandit! Hanem szerintem a 10-es válaszoló, az álmában 17 centis kukijával... :-) Biztos ő ott ismerkedik, azért javasolta azt! Csak óvatosan!


Amúgy nem emlékszem sajnos, hogy hol láttam. De nem a rondarandin. A rondarandi meg nem a legkomolyabb oldal, de azért vannak ott értelmes alakok is, tehát nem írom le. Hát a 16 évesekkel persze vigyázz! :-)

2012. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
21%

LOL. Melyik társkeresőn van épp értelmes ember?-.-"

A rondarandit inkább értelmesebbnek nézem, mert a finyások biztos nem járnak oda. Japán fiú kereséshez meg sok szerencsét kívánok, mert oda szerencse bőven kellXD Hosszú kapcsolatod nem hiszem, hogy lesz velük mivel a keletiek nem arról híresek, de azért sok sikert kívánok hozzá! Mindenki olyan virágot szakít le amilyet szagol. Szóval ha téged boldoggá tesz a japán fiú akkor további jó keresgéléstXD Addig én sokmindenen keresztül fogok menni míg te keresgélsz.

2012. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

sziasztok!Köszi a választ... interpals.net oldalon már találtam 2 fiút az egyik 24éves és magyar lányt szeretne akit kiköltöztet Japánba :) köszi a segitséged!!!

Üdv

2012. márc. 6. 08:57
 19/33 anonim ***** válasza:
prostinak jó leszelXD kis naív lány
2012. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezt az oldalt tudom neked ajánlani. Levelezőtárs kereső oldal, fel tudsz iratkozni hírlevélre, de hirdetést is lehet feladni. Bár érdemes hozzá mondjuk egy gmail cím h a japán karaktereket is megjelenítse.

Én sok japán lánnyal ismerkedtem meg itt, fiúk mondjuk nem tudom menyire vannak.

[link]


vagy még ezt az oldalt érdemes megnézni, itt akár város szerint is lehet keresni. Csak regisztrálni kell.

[link]


Azért azt fontold meg, hogy a japán srácok biztos örülnek egy külföldi barátnőnek, de ami Európában alap udvariasság egy nővel szemben az Japánban nem természetes.

Nőként meg neked kell inkább alkalmazkodnod, odaadó, megértő barátnőként/feleségként viselkedned, különben elijeszted a japán fiukat.

Egyébként sem túl bátrak az ismerkedésben, főleg külföldi lánnyal szemben.

De sok sikert a kereséshez!

Remélem megvalósul az álmod!

2012. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!