Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolról magyarra lefordítani...

Angolról magyarra lefordítani ezt a szöveget letudná valaki?

Figyelt kérdés
It`s the typical kp job wash dishes, pell potatoes, unpacking delivery etc. the shifts are mon,tue 5-cl (kitchen is open until 10pm) wed from 10 -cl (1H BRAKE) thursd 5-cl, friday 5-cl( kitchen open until 10.30)sat 12-cl(kitchen open until 10.30) sunday 12-cl (kitchen open until 9) in my place is twice less busy than in csaba`s work. it`s 4 days work 3 days off will be wednesday about 12h plus (1h break in the middle) friday about 6h saturday about 10h plus(1h brake in the middle)sunday about 9h +(1h brake in the middle) so in the week is about 37 paid hours for 6.08 per hour. plus service charge every 2 weeks abou 30 pound in cash to hand
2012. máj. 7. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Le_tudná (kérlek, jegyezd meg)
2012. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rémuralom ***** válasza:
Ezt meg hol a francban találtad? Hemzseg a megértést megnehezítő hibáktól...
2012. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj hogyha még le is fordítanám akkor is értelmetlen lenne, van benne pár olyan szó amit még nem is hallottam pedig nem vagyok egy rossz angolos. Így tudom hogy mi micsoda de egyszerűen akárhogyan is próbálom magyarra fordítani elég nagy marhaság az egész már bocsi, de ezt nem értem.
2012. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

borzalmas,


összefoglalva krumplit kell pucolnod, kipakolnod, mosogatnod. leírja mikor, mennyit, mennyiért kell dolgoznod.

ha azt szeretnéd, hogy valaki lefordítsa, akkor egy rendezettebb/normálisabb szöveggel kéne előállnod (bocs.)


egyébként, ha nagyon sürgős olyankor: translate google.

2012. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megvan az állás?
2012. jún. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta már máshol dolgozok
2012. jún. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!