Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi a véleményetek az orosz...

Mi a véleményetek az orosz nyelvről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jó féle
2012. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem tetszik. :(
2012. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" személyes üzenet-küldő!

Miért is vagyok "bunkó" azért, mert azt mondtam, hogy nekem nem tetszik az orosz nyelv!?!?

Az volt a kérdés, idézem: "Mi a véleményetek az orosz nyelvről?" - nem pedig az, hogy "Ide csak az írjon, aki imádja az orosz nyelvet!", vagy valami hasonló.

Feltételezem, a Kérdezőt pont az érdekelte, hogy hány embernek tetszik, hánynak nem, ki tartja hasznosnak, stb.

Mi a baj azzal, ha megmondom az igazságot, miszerint nekem személy szerint nem tetszik az orosz nyelv?

Nehogy már te mondd meg nekem, hogy mit kell szeretnem, és mit nem!

És ne írogass nekem személyes üzeneteket, mert nem kívánok veled társalogni!

2012. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, szeretem. Különlegesnek tartom, mert szerintem tök menő az, amikor valaki egy ilyen ritkábban tanult nyelven ért, beszél. Meg tetszik a hangzása is.
2012. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szépen lehet rajta énekelni :D

Engem kicsit idegesít, mikor beszélik (különösen, mikor nők), mert "kényeskedőnek" érzem.

A nyelvtanát bírom, elég értelmes ahhoz, hogy használható szintre juss vele.

2012. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc nyelvem mind hangzásra, mind nyelvtanra, és minden téren.


A harmadik válaszolóhoz: nem tán te is egy angol és újlatin-imádó hölgyeménytől kaptál egy remekül megszerkesztett és odaadással íródott PM-et?:)

2012. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, bocsi, újra elolvasva tárgytalan, egy szó elkerülte a figyelmemet.:)
2012. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kitől kaptam a PM-et, de ő az orosz nyelvet szereti, ez egyértelmű. :D

Nincs ezzel semmi baj, de hadd ne kelljen már nekem is azt szeretnem, amit ő megenged...

2012. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon tetszik.A kedvenceim között van.Minél hamarabb meg szeretném tanulni,és a lehető legjobban:)És van hozzá egy jó érzékem;)Az orosz zenék is tetszenek,szép a hangzása a nyelvnek,és érdekes:)
2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
57%
páwahh nyelv
2012. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!