Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Jót tesz a nyelvtanulásomnak...

Jót tesz a nyelvtanulásomnak ha alapszinten vagyok, és elkezdtem egy novellát írni (nem lesz nagyon hosszú)?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már angolul publikálni, és alig bírom kivárni. 100 szavas fogalmazásokat már tudtam idáig is írni, a nyelvtanomat meg folyamatosan fejlesztem.

Jó lesz ez így? Ellenőriztetni fogom majd persze valakivel, mielőtt közzéteszem a neten :)

Ti gyakoroltatok már így?


2012. máj. 13. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a szókincsedet fejleszti, ha folyamatosan írsz & néha ránézel a szótárra. Nyelvtant viszont így nem lehet felturbózni.
2012. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért nyelvhelyesség szempontjából ellenőriztesd, és hasonlítsd össze a javítottat az általad írottakkal! Ha |gy teszel, akkor a nyelvtanod is javulhat.
2012. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!