Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditanátok nekem egy...

Leforditanátok nekem egy fogalmazást?

Figyelt kérdés

A hobbi mindenkinek mást jelent. Valakinek a kedvenc időtöltését, valakinek mást.Nekem a hobbi az, amivel ki tudok kapcsolódni, elfelejtem minden gondomat. Én nagyon sokat szoktam a barátaimmal lenni.Ők a második családom. Nagyon sokat szoktunk szórakozni, és ha nem is csinálunk semmi hülyeséget, megbeszéljük az aznapi eseményeket.A második "hobbim" a zene . Akkor szoktam zenét hallgatni, amikor nagyon szomorú vagyok vagy éppen semmihez sincs kedvem. Ilyenkor megjön az életkedvem és ujra pörögni fogok. Valakinek a hobbija a tanulás. Szerintem ez nem hülyeség. Mondjuk ha választanom kellene a zene, a barátok és a tanulás között én lehet hogy a tanulást választanám. Hogy miért? Mert ha nem tanulok akkor nem viszem semmire az életben. Nagyon szeretnék sikeres lenni az életben. Szeretném megvalósitani az álmaimat, ami tudás nélkül nem következhet be. Sokan azt mondják, hogy nem vagyok normális, köztük a saját szüleim is, hogy lány létemre hivatásos katona szeretnék lenni külföldön. Erre is megvan a magyarázat. Nem szeretek egyhelyben ülni, és semmit nem tenni. Imádom a nyűzsgést, pörgést. Nekem ebből áll az élet. :)



Előre is köszi:)


2010. febr. 8. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Milyen nyelvre?!

Egyébként a házi feladatot neked adták fel a tanárok h tanulj és nem egy fórumozónak:-)

Űlj neki,tanulhatsz belőle:-)

2010. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

az előttem levő jól írta.

Amúgy meg a www.webforditas.hu a fordítással foglalkozik,de nem megbízható.

2010. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Angolra kéne, és semmit nem tudok angolnol, még segitségem sincs, mert a szüleim nem beszélnek idegen nyelvet, és tényleg nem megy....
2010. febr. 8. 15:27
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Akkor mondd el a tanárodnak, hogy nem megy, és segítégre van szükséged. Ha őt becsapod, akkor nem tud neked segíteni.
2010. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget xD
2010. febr. 8. 15:33
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Fogod a szótáradat és nekiülsz. Amúgy az eszedbe se jutott, ha angolul nem tudsz semmit, milyen érdekes lesz, hogy hirtelen egy jó fogalmazást adsz be? -.-
2010. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem mert eddig keresztanyám irt fogalmazást,de ő elköltözött külföldre..
2010. febr. 8. 15:45
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Akkor GRATULÁLOK.
2010. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébként most esik le, ezt te írtad? Mert az első szám tudnivaló, hogy ha neked angolból feladnak egy fogalmazást, akkor nagy hiba magyarul megírni, és utána lefordítani, sokkal nehezebb dolgod lesz. Próbálj összerakni valamit a meglévő angol szókincsedből, használva a szótárt is, sokkal könnyebb lesz, mint egy magyarul megírt szöveget fordítani.
2010. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Hobby is different to everybody. For some ppl it is the best time, for other people it is something else. For my the hobby is when I can relax and forget every problem I have. I usually/generally/normally spend a lot of time with my friend (I often hang out with my friends). They`re my second family I can say. We do lots of funny things together and if we do˙`t do anything stupidity, we talk about the events which happened that day. My 2nd hobbyis the music. When I`m sad or haven't got fancy to do something, I listen to music. Then my fancy come back and I get into a spin again. For some people the hobby means the learning. I think it`s not stupid. If I had to choose among the music friends and learning, I think I would (I`d) choose the learning. You`re asking why? (vagy csak simán Why?) Because/since if I don`t learn, then I`ll (I will) be wastrel. I`d really like to be succes in the life of the future. I`d like to make my dreams real which isn`t going to happen without learning. Lot of people say (that) I`m off the beam (ez egy idióma írhatod azt is, hogy: I`m abnormal), my parents say it too. It`s because I would like to be professional soldier abroad. I`ve got the explenation about it. I don`t want to stand by and do nothing. I love the twirls the modern life. My life is about this
2010. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!