Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Levelezőn el lehet végezni az...

Levelezőn el lehet végezni az érettségit, úgy, hogy vizsgázom a végén? Békés megyei vagyok a közelben is van ilyen suli?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az érettségit esti tagozaton,de mivel egyedül vagyok itthon a gyermekeimmel,így nem mindig tudtam bejárni. Ezért 11. évvégén 3-ból meghúztak. Elkeseredésemben abba hagytam az iskolát. De szeretném folytatni és leérettségizni. Nem tudom,hogy levelezőn nem e tudnám ismételni a 11.-et és befejetni a 12.-et. A végén meg leérettségizni. A férjem kamionozik a nagyszülők dolgoznak,ezért csak így tudnám megoldani.Most vagyok várandós a 3. babánkkal,napközben tudnék tanulni itthon. Segítségeteket köszönöm!!
2009. jún. 29. 02:30
 1/4 anonim válasza:
100%

Borsodban van ilyen: [link]

nem tudom, Békésben van-e hasonló.

Talán az lenne a leg célravezetőbb, ha megkérdeznéd az Oktatási Minisztériumtól.

[link]

2009. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aktuális még a kérdés?
2011. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, még aktuális! Van valamerre lehetőség? Várom válaszát. Köszönöm
2012. júl. 20. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az iskolák nevei közül egyedül a szeghalmi Péter András gimnáziumot ismerem, én ott érettségiztem estin az idén, ha minden igaz szeptembertől indul képzés ismét, szóval ha nem is idén jövőre már lehet csatlakozni.. Füzesgyarmaton ha minden igaz szeptemberben indul a 11. osztály levelezősön és Körösladányban is van egy esti iskola..ennyit tudok segíteni sajnos :(
2012. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!