Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok angolra légyszí...

Lefordítanátok angolra légyszíves?

Figyelt kérdés

1. Egy világ omlik össze bennem. /(<-ez a mondat nem befejezett, inkább folyamatosan történő)/ Nem létezik és tényleg nincs olyan férfi, aki őszinte, kedves és hű lenne.

2. Utálom a hazug embereket, főleg azokat, akikről azt hittem őszinték.



2012. jún. 9. 08:28
 1/7 A kérdező kommentje:
ez így helyes mondat? --- the life is about disappointments. but I did not prepare myself for this...
2012. jún. 9. 09:38
 2/7 anonim válasza:

1. A world is collapsing within me. / No man exists who is honest, kind and loyal.

2. I hate liars, especially those whom I thought honest.


Az első rész második mondatánál angolban nem célszerű egyaránt lefordítani a 'tényleg nincs' részt, az előtte lévő 'nem létezik' már kijelenti.

2012. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az általad írt mondatban csak egy hiba van, a life elé nem kell névelő, tehát simán 'Life is about disappointments.'
2012. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké. értem. Köszi szépen.:).
2012. jún. 9. 10:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi még1 kérdés. Ez így helyesen van?

Greetings for you. do not make me describe my opinion about you.

2012. jún. 9. 21:37
 6/7 anonim válasza:
Az elején csak megszólítás? Mert akkor elég egyszerűen 'Greetings. Do not...' a többi része jó.
2012. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah értem köszi. :)ezzel csak hangsúlyozni szerettem volna h én neki küldök üdvözlést. mivel vki mást üdvözölt az ismim, én pedig bekommentáltam , h így hangsúlyosabb legyen. de gondolom nem nagy baki.
2012. jún. 10. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!