Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Arab nyelvű online nézhető tv...

Arab nyelvű online nézhető tv csatornát keresek, ahol egész nap főzőműsorokat adnak. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
جزاك اللهُ خيراً :)

2012. jún. 10. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Van elofizetes csak arab nyelvu musorokra a baratom akinel vagyok nala van vagy 400 csatorna .jah o arab. Es ez kulfoldon van .Fozocsatorna is van rajta....Atn, Afn vagy mi a nve , azt nem tudom otthon is elo lehet e fizetni de gondolom igen.;)
2012. jún. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah bocsi. Most nezem jobban a kerdesed....online....mar almos vagyok bocsi.ilyenrol meg nem hallottam. De a youtubon tuti talalsz.
2012. jún. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TijuMK ***** válasza:

Ez online nézhető tévécsatornákat tartalmaz, de hogy főzőműsoros van-e az passz:


[link]

2012. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 webnyelv ***** válasza:
Volt régebben egy Internet TV nevű szoftverem. Annak az adatbázisában szinte az összes internetes TV csatorna benne volt, talán több 1000 csatorna, mindenféle nyelv közül lehetett választani, pl. olaszból volt vagy 50. Biztos arabból is van kb. 50. Hogy főzőcsatorna éppen van-e rajta, nem tudom, de könnyen előfordulhat. Keress rá guglin erre az Internet TV nevű programra! Azt hiszem, a Windows Media Player és a Real Player (vagy valami lejátszó) is kell hozzá, mert annak a pluginjával játssza le az online adásokat.
2012. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat. Kedves utolsó, a livestationre gondolsz? ... szeretem:) Köszi.

...tényleg nem fogalmaztam meg világosan a kérdést. Nem "bármilyen" online nézhető programot/weboldalt keresek, hanem csatornaneveket. Sajnos eddig nem találkoztam ilyen csatornával, azért tennem fel a kérdést, hogy hátha valaki ismer.

2012. jún. 12. 18:48
 6/7 webnyelv ***** válasza:

Szia! nem, én valami JLC TV meg valami Internet TV nevű programokra emlékszem.

Szerintem világosan fogalmaztál, és szerintem azért nagy valószínűséggel kéne lennie ilyen csatornának...

Te biztos tudsz arabul. Nekünk vannak tévéműsoros oldalaink, pl. a port.hu és más is. Biztos van ilyen arabban is, talán ilyeneket próbálj keresni, ha még nem tetted. És ha találsz ilyen csatornát, lehet, hogy netes változata is lesz.

2012. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Juj, ez nagyon jó ötlet!!!! Köszönöm!!!
2012. jún. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!