Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az értelmes angolul?

Az értelmes angolul?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni egy külföldi munkára és az egyik ismerősöm mondta, hogy hivatkozzak rá, Én pedig így íírtam le:

Dear Sir or Madam

I heard that cleaners are looking for X Y and wish you would give an opportunity for a personal interview.

Yours faithfully.

X Y



2012. júl. 3. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.


XY told me that you looking for a cleaner. I think I'll suitable for this job, and i hope that you'll give me an opportunity for a personal interwiev.


Yours sincerely.


XY


Kb így néz ki ,de rohadt fáradt vagyok már ehhez.

2012. júl. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rajcziz ***** válasza:

kis javítás, ha még nem késő


Dear Sir or Madam,


XY told me that you look for a cleaner. I think I am suitable for this job, and i hope that you will give me an opportunity for a personal interview.


Yours sincerely,

XY


Mivel a hivatalos stílusban nem nagyon használnak folyamatos szerkezetet, és nem is rövidítenek.

2012. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban, de fáradt voltam már, mindenesetre az eredetinél jobb. :)
2012. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne haragudj 3 évet melóztam angliában, de soha nem írtam ki kérdést hogy mit hogy mondanak, vagy értelmes-e.

miből gondolod hogy alkalmas leszel a munkára?

2012. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!