Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csak engem idegesítenek ezek...

Csak engem idegesítenek ezek a műmájer dumák?

Figyelt kérdés

pl "behaluztam,hogy találkoztunk" vagy "ez mi szintű zene"

vagy "bealibiztem hogy tanulok"

Mi a sz*r ez?Honnan szedik ezeket a szavakat,kifejezéseket?

Annyi ismerősöm beszél így...Annyira erőltetett és béna,hogy hihetetlen.Nem állítom,hogy nem használok szleng szavakat,na de ez már mindennek a teteje...


Mit gondoltok?


2012. aug. 20. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyire telik nekik. Mindenki szeretne kitűnni valamiben, ők csak erre képesek. Mások még erre sem, ők ezt utánozzák, mert nem értik, azt hiszik ez jó. Nem kell törődni vele, rákérdezhetsz, hogy "akartál mondani valamit", és más reakcióid is lehetnek, ah idegesít, az az ő malmukra hajtja a vizet.
2012. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a "besírok", "behalok", meg a "para"...

Ez utóbbit pl. mikor kezdett elterjedni nem is tudtam, mit jelent, egy ismerősöm mondta valamire, "Ne parázz" és szinte kiakadt azon, hogy milyen szégyen, hogy nem értem, mit dumál...

2012. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!