Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Arab nyelvet szeretnék tanulni...

Arab nyelvet szeretnék tanulni angol mellett, nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Jelenleg angolt tanulok általános iskolai szinten, azt anyanyelvi szinten akarom majd tudni. Második nyelvnek az arabot gondoltam, de nem tudom, hogy mennyi idő azt megtanulni, mivel teljesen más az ABC. Megéri az arab nyelvet tanulni, vagy válasszak mást? 13/F

2012. szept. 3. 15:16
 1/3 tarak ***** válasza:
48%
kicsit igen, mert szemita nyelv. nagyon sok van a neten, ha tudsz angolul: learn arabic with maha, look lex arabic. illetve pesten par konyv beszerezheto. ha kuldesz privit, tobbet elmondok.
2012. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En nem gondolomolyan neheznek.

Az elso 3-4 oran megtanultuk az abc t nem olyan bonyolult. Es kozbe szavakat kettot harmat mert az sem mindegy hogy a szo elejen kozepen vagy a vegen van az a bizonyos betu. Egy ev alatt nagyon sokat tanultam.

Erdemes? Hat szerencse kell ahozz hogy a munkadba hasznositsd, nekem volt/van. Mert egy egyiptomi ceg magyarorszagi irodajaban talaltam munkat.

2012. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HElp Mee! válasza:
Ha komolyan veszed akkor megtanulhato es igen, nehez nyelv.
2012. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!