Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért van hogy megértem az...

Miért van hogy megértem az angolt rendesen?

Figyelt kérdés

Mindent megértek pl ebből is


http://www.youtube.com/watch?v=lUyKpfbB9M8&feature=related


és nem kell gondolkodnom hogy mit jelent hanem csak úgy értem.

Beszélni is tudnám de nem perfekt.Viszont bármit megértek.Ez miért van így? Miért nem beszélek akkor annyira jól mint amennyire értem?


2012. szept. 12. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
azért érted jobban mert a TV-ben az emberek azért mégiscsak szépen, érthetőbben beszélnek, mint az utcán. Amúgy ez természetes, hogy jobban érted én is felirat nélkül értem a sorozatokat, de vannak olyanok amiket nem tudnék visszamondani, de megértem. Amúgy ha gyakorolsz angol beszédet (nem írásban), akkor ezt is javíthatod
2012. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

dehát az énekesek azok átlagos emberek...pl ebben a videóban is átlagos csaj énekel.

2 éve tanulom az angolt..

2012. szept. 12. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te tudod, hogy a tvben leszel akkor nem fogsz hadarni, elharapni a szavak végét és ilyenek. Próbálsz rendesen beszélni
2012. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az angol nyelv az angol nyelv.És értem.:) Ez a lényeg,vagyis ezt akartam mondani.
2012. szept. 12. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
hát akkor üdv a klubban, beszélsz angolul. amúgy ha több nyelvet is fogsz tanulni, akkor is felfedezed ugyanezt, hogy megérteni könnyebb, mint beszélni.
2012. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez minden nyelvben így van, nem nagy szenzáció. :D

A nyelvtant nyilván megérted, viszont a helyes alkalmazás megtanulásának nagy része úgy történik, hogy hallod és megmarad. Másrészt ha belegondolsz, magyarul is sok olyan szó van, amit megértesz, de nem használsz, mert fel sem merül benned.


Mellesleg ez a hölgy tisztán és érthetően beszél, szóval viszonylag könnyű megérteni. :)

Na eeeez már akcentus a javából, pedig nem mű, ő tényleg így beszél.

http://www.youtube.com/watch?v=x0DGCPSX4Pk

2012. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!