Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Aki jó angolos, tudna segíteni?

Aki jó angolos, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval a feladat:

Make notes about the advantages and disadvantages of one of these topics.Write 150 words

és ez a három lehetőség van

-travelling by car

-t. by plane

-holidays abroad

Létszi valaki írjon már 5-6 mondatot



2012. szept. 18. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom esetben először az általánosságról lehetne írni, aztán meg arról, hogy a téma veled hogyan van kapcsolatban.
2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Car

Possible advantages:


Your car provides freedom

If you have a car, you can keep contact with your family easier


Disadvantages for example:


There is the petrol price, extremly expensive

Today the enviromental protection is very hot issue.If the public transport companies would give the tickets cheaper, more people could use it and in this method we would protect the enviroment better



Etc......


ès így tovàbb.... èrted a lènyeget? Ne gondolj bonyi dolgokra, de mindenkèppen aktuàlisra, környezetvèdelem, gazdasàg stb...

Csak nem lcci nyelvvizsgara keszulsz?


üdv, J

2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Travelling by car has many advantages. First of all you can travel wherever and whenever you want. You can use a car in case of urgency, for example if you want to drive to the doctor you don't have to wait for a bus. Also you don't have to travel when timetable says you can. You can quickly move and you can travel from door to door.


Travelling by car also has some disadvantages. Sometimes you can be stuck in a traffic jam, you have to pay for car park and petrol. Cars are less comfortable than trains. You can't sleep when you drive, you can't relax. Cars pollute the air more than trains.

I prefer travelling by car to travelling by train or bus. I feel more free in my own car and I can move quickly from place to place.

2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az utolsónak főleg,kb ilyenre gondoltam:)
2012. szept. 18. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért írjátok meg neki a házi feladatát? Így soha nem fog megtanulni angolul.


Igaz, a magyarral kellene kezdeni: légyszi, nem létszi.

2012. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: igazad van, csak én azt hittem nyelvvizsgára készül, mert ott vannak ilyen kérdések...
2012. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Létszíves..:)
2012. szept. 19. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy írják légyszíves, de először tényleg magyarul tanulj meg.

mellesleg én segítettem neked először ahol kérdeztem, hogy mihez kell, még csak válaszra sem méltattál....így....


Good luck!

2012. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!